Hakkımızda

GSS Türkiye, temsilciliğini yapmakta olduğu global ve yerel markaları ile perakende sektörünün lider kuruluşları için kapsamlı tedarik zinciri ve dağıtım kanalı çözümleri sunmaktadır. GSS Türkiye lüks tüketim ürünleri alanında öncelikli olarak saat, aksesuar, parfüm, kadın çantası ve güneş gözlüğü alanlarına odaklanmıştır. Sonuç odaklı, basit iş araçları ve özgün iş modeli ile iş ortaklarına uluslararası çizgide mükemmel bir ticaret tecrübesi sunmaktadır.

Türkiye'de çok başarılı olmuş iş modelimizi yurt dışı pazarlara da başarı ile uygulayabileceğimiz düşüncesinden hareketle genel özellikleri Türkiye ile çok benzerlik gösteren Güney Amerika pazarı hedef olarak seçilmiş ve Sao Paulo'da ( Brezilya )  GSS Türkiye'nin kardeş şirketi olarak 2019 yılında şirketimiz kurulmuştur. GSS ana ilgi alanı yanında gerek Türkiyeli gerekse Güney Amerikalı üreticilere değişen pazar koşullarına göre, yeni ihracat stratejileri oluşturmak, yeni dağıtım kanalları, yeni müşteri ve yeni pazarlar bulmak için aracılık hizmetleri vermektedir.

Biz, GSS olarak eğitimli ve tecrübeli çalışan kadromuz ile tüm sektörlerde hizmetinizdeyiz. Amacımız güvenilir, tecrübeli ve profesyonel hizmet anlayışımızla Güney Amerikalı ve Türkiyeli üreticiler arasında köprü kurma görevini üstlenmektedir.

loader